Szukaj:

Udział przedstawicieli Klubu "Paragraf 34" w szkoleniu Inspektorów Państwowej Inspekcji Pracy we Wrocławiu

Wpis dodano: 2008-03-24

W dniu 12 października 2007 roku Panowie Wiesław Monkiewicz i Marek Trajdos w ramach współpracy pomiędzy Głównym Inspektoratem Pracy i Klubem "Paragraf 34" przeprowadzili zajęcia na kursie dla Inspektorów.
W czasie zajęć omówiono tematykę wybranych technicznych środków systemu sterowania bezpieczeństwem maszyn oraz zasady technologii bezpieczeństwa zintegrowanego. W ośrodku szkoleniowym Państwowej Inspekcji Pracy we Wrocławiu w ciągu całego roku podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe oraz są zapoznawani z nowymi regulacjami prawnymi i ich interpretacją inspektorzy różnych specjalności. Coraz więcej miejsca poświęca się również tematyce technicznej związanej ze spełnieniem przez pracujące w przemyśle maszyny wymagań bezpieczeństwa. Działania te są bezpośrednią konsekwencją udziału Polski we wspólnym rynku europejskim. Państwowa Inspekcja Pracy jako jedna z wymienionych w ustawie o systemie oceny zgodności inspekcji specjalnych wspiera swoimi działaniami Urząd Ochrony Konsumenta i Konkurencji.
Szkolenie we Wrocławiu
Na zdjęciu Pan Andrzej Kowerski z Głównego Inspektoratu Pracy na Sali wykładowej "w otoczeniu technicznych środków bezpieczeństwa".
Od ostatniego Walnego Zgromadzenia Członków współpraca z Państwową Inspekcją Pracy stała się dla Klubu "Paragraf 34" zadaniem statutowym!

kategoria: Wydarzenia

Oceń ten wpis:

Głosy: 3.5/10 (122 głosów)

Komentarze (0) Dodaj swoją opinię
Zostaw komentarz: