Szukaj:

Kolejne spotkanie w ośrodku szkoleniowym PIP we Wrocławiu.

Wpis dodano: 2008-03-24

Dzięki uprzejmości Głównego Inspektoratu Pracy w dniu 13 grudnia 2007 roku w ośrodku szkoleniowym Państwowej Inspekcji Pracy we Wrocławiu doszło już do drugiego spotkania merytorycznego pomiędzy grupą inspektorów specjalizujących się w tematyce bezpieczeństwa maszyn nowych i używanych, a przedstawicielami Klubu "Paragraf 34".

Na spotkaniu w formie seminaryjnej poruszono tematykę wybranych technicznych środków bezpieczeństwa oraz dyskutowano elementy systemu oceny zgodności i wymagań minimalnych dla maszyn. W ramach dyskusji przedstawiono dwa punkty widzenia: projektanta/użytkownika i organu nadzoru. Na zdjęciach pokazano "dwie strony boiska", choć jak podkreślono w podsumowaniu cel obu drużynom przyświeca ten sam. Jest nim niewątpliwie bezpieczeństwo pracowników podczas pracy.

Szkolenie

Szkolenie

Wynik meczu: Inspekcja Pracy - "Paragraf 34" - wszyscy wygrani!

Należy spodziewać się w przyszłości dalszych okazji do wymiany poglądów i informacji merytorycznych oraz czynnego udziału pracowników Inspekcji w seminariach Klubu "Paragraf 34" czego sobie możemy życzyć w Nowym Roku 2008!


kategoria: Wydarzenia

Oceń ten wpis:

Głosy: 3.7/10 (137 głosów)

Komentarze (0) Dodaj swoją opinię
Zostaw komentarz: